Výlet školní družiny ,,RODAS čokoládovna" - Šestajovice

Kdy: úterý 13. 12. 2022

Odjezd: 12:45 hodin od školy ZŠ Hořín

Návrat: 17:00 - 17:15 hodin ke škole ZŠ Hořín



Dne 18.11. 2022 bude 

   ŘEDITELSKÉ   VOLNO

- navazuje na státní svátek 17. 11. 2022


PLATBA KROUŽKŮ

Plaťte na účet školy: 213 765 816/0600

Do poznámek uveďte jméno dítěte+název kroužku - např. Králová keramika

Platbu proveďte do čtvrtka 20. 10. 2022.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kroužek ,,Věda nás baví" a ,,Angličtina" se hradí pořádající instituci, která Vás bude kontaktovat.


Informace pro rodiče - školní rok 2022/2023 


Vážení rodiče, sdělujeme informace pro školní rok 2022/2023


Platby  na 1. pololetí  šk. roku 2022/2023

Platba do třídního fondu - 1000 Kč    ( do poznámky TF a jméno dítěte)
Školní družina    750 Kč     ( do poznámky ŠD a jméno dítěte)
Platba za školní obědy:  stravné pro letošní školní rok po nutné úpravě (zdražení potravin) činí 30 Kč /1 oběd

                              Platba stravného na září je pro všechny žáky stejná    -    600 Kč                                                                   
(od měsíce října bude vše opět započítáno dle odebraných obědů a se zůstatkem ze školního roku 2021/2022 )  

Platba na číslo účtu: 213 765 816/0600 



Školní obědy:


Platba za školní obědy: stravné pro letošní školní rok po nutné úpravě (zdražení potravin) činí 30 Kč /1 oběd 

Platba za stravné za září je pro všechny žáky stejná 20 dní x 30 Kč (od října bude opět vše srovnáno dle odebraných obědů a zůstatku ze školního roku 2021/2022)

Platba na září:        600 Kč   na číslo účtu:  213 765 867/0600                                                                                                                                       (Variabilní symbol zůstává platný z minulého školního roku, pokud VS nenajdete napište do poznámek                                              jméno  žáka/žákyně.)
  

Školní rok 2022/2023 - INFORMACE

Rozdělení tříd:
I. třída - 1. ročník:         Mgr. Táňa Kroupová
II. třída - 2.-3. ročník:    Mgr. Lenka Přibylová, Mgr. Bronislava Dermeková
III. třída - 4.-5. ročník:   Edita Dvorná


PROJEKTY:

PROJEKTY EU: